Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Emsan Buharlı Paspas
Emsan Buharlı Paspas
314
149,00
115,00
% 23
Ürün stokta yoktur

05.01.2008 de sevk edilmeye başlanacaktır.

Yüksek ısıda kuru buharla (110°)
Doğal Temizlik

Mucizevi  ‘hijyenik ve pratik’ Buharlı Paspas, kesintisiz yüksek sıcaklıklarda buhar kullanarak; döşeme kumaşlarınızın , lamine, parke, taş ve ahşap yüzeylerin temizliğinde mucizeler yaratır.

Buharlı Paspas NEDİR ?

Buharlı paspas, klasik temizleyicilerden daha etkili ve daha hijyenik temizlik sağlayan, çağımızın yeni buharlı temizlik icadıdır.  ‘Buharlı Paspas’ la, sert kimyasallar ve güçlü deterjanlar kullanmaya gerek kalmadan sadece su ile doğal temizlik yapabilirsiniz.

Buharlı Paspas haznesindeki suyu, 110° sıcaklıkta buharlaştırarak banyodan yatak odalarına kadar evlerin her köşesinde mükemmel temizlik imkanı sunar.  Ahşap, seramik, taş gibi tüm sert yüzeylerin yanı sıra halı, kilim ve döşemelerde de kolaylıkla kullanılabilir.  


Deterjan ve diğer temizleyicilere ihtiyacınız yok!

Buharlı paspas, 110° yüksek basınçlı buharla deterjanlara gerek kalmadan hijyenik temizlik sağlar, inatçı yağ ve kir lekelerini yok eder. Bilinenin aksine özellikle ev tozu akarları (mite) gibi allerjenlerle mücadelede deterjanların hiçbir etkisi yoktur. Yüksek ısıda buhar gücü ve özel mikro fiber bezi sayesinde buharlı paspas, allerjenlerle mücadelede ve hijyen konusunda klasik temizleme yöntemlerinden çok %100 daha etkilidir. Yüksek ısıda buharla yapacağınız temizlik daha güvenli ve sağlıklıdır.

Allerjenleri uzaklaştırın !
Buharlı paspas yüksek ısıda ürettiği buharla, ev tozu akarları(mite), polenler, mantar sporları (küf), deri döküntüleri, hayvan tüyleri, kimyasal artıklar gibi allerjenleri yok ederek, allerjik hastalıkların gelişimini önler ve doğal temizlik sağlar. Buharlı paspas, allerjenleri elektrik süpürgesi gibi havaya dağıtmadan temizler. Elektrik süpürgeleri ve diğer zemin temizleyicilerden çok daha iyi sonuç verir. Deterjanlardan ziyade buharla yapılan doğal temizlik  daha etkili ve sağlıklıdır.  Sıcak buhar, 60° nin üzerindeki ısılarda ölen mite’ların öldürülmesinde %100 etkilidir.
Her türlü yüzeyde mükemmel temizlik

Buharlı paspas’ ı tüm ahşap yüzeylerde, sert zeminlerde, halılarda, döşeme kumaşlarda ve yataklarınızın temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.
Üstelik hafif ve sade tasarımıyla, yorulmadan temizlik yapabilirsiniz.

Bu ürün Sanayi Bakanlığı onaylı 2 yıl garantiye sahiptir.

Sık Sorulan Sorular
Soru 1 : Bu ürünün hangi yüzeylerde kullanabiliriz?
Cevap 1 : Tüm ahşap yüzeylerde, sert zeminlerde, halılarda, döşeme kumaşlarda,yatak, perde, çarşaf ve vinil eşyalarınızın temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz .Cihaz sadece unsealed yüzeyler üzerinde kullanılamaz.
Soru 2 : Bu ürünün diğer ürünlere göre avantajı nedir?
Cevap 2 : Elektrikli süpürgeler vakum yoluyla ortamdaki tozu, mite ve mikropları çeker ancak hava tahliye kanallarından bir kısım mite ve mikrobu tekrar ortama bırakır, klasik temizleme yöntemleri sadece ortamdaki tozları toplar, mite ve mikrop öldürmek için 60C sıcaklığa gerek vardır bunu da ancak Emsan buharlı paspas size sağlar. Emsan buharlı papspasla hiçbir kimyasal kullanmadan, evinizde , işyerinizde güvenle hijyen sağlayabilirsiniz.
Soru 3 : Vakum gücü var mı?
Cevap 3 : Bu ürünün vakum gücü yok ama ürünün vakum gücünden çok daha etkili bir temizlik sistemi var, vakum gücü sadece tozu ve mikropları ortamdan uzaklaştırmayı sağlar. Buharlı paspas ise ortamdaki miteları öldürerek, bir sonraki temizliğe kadar evinizde hijyen sağlar.
Soru 4 : Temizleme pedinin özellikleri nelerdir?Hangi sıklıkta değiştirilmeli?
Cevap 4 : Buharlı Paspas’ın temizlik bezi mikrofiber dokulu özel bir bileşimden yapılmaktadır. Özel dokusu sayesinde yüzey üzerinde buharla yumuşatılıp, sökülen kirleri tamamen tutar ve yüzeyden temizler. Özel mikrofiber dokusu sayesinde her kullanımdan sonra çamaşır makinesinde yada elde pedi temizleyip bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Temizleme pedinizin ömrünü uzatmak için 40C sıcaklıktaki su ile ve sabun ile yıkayınız,deterjanlar ve yumuşatıcı maddeler mikrofiber dokuyu bozacağı için pedinizin ömrünü kısaltacaklardır.
Soru 5 : Elektrik sarfiyatı nedir?
Cihazın 1 saatte harcadığı enerji 1550W kadardır bu da sadece saatte 230 yeni kuruş elektrik masrafı demektir.
Soru 6 : Su haznesinin kapasitesi nedir? Tüm hazneyle ne kadar süre temizlik yapılabilir? Su haznesinin kapasitesi 430ml.’dir. Tam dolu bir hazne ile 20dak. Kesintisiz olarak temizlik yapabilirsiniz. Hazne içerisindeki su bittiği zaman, suyu tekrar doldurmak için makineyi kapatmanıza veya elektrik bağlantısını kesmenize gerek yoktur. Size buharlı paspas ile verilen su doldurma kabı yardımıyla, dilediğiniz zaman buharlı paspas’ın su haznesine su ekleyebilirsiniz.
Soru 7 : Peki buhar yüzeylerin ıslak kalmasına yol açmıyor mu?
Hayır, çünkü buharlı paspas kuru buhar üretir ve kuru buhar yüzey üzerinde ıslaklık bırakmadan, yüzey üzerinden buharlaşıp, temizlediğiniz yüzeyin kuru kalmasını sağlar.
Soru 8 : Peki yüzeyin daha temiz olması için deterjan veya çamaşır suyu kullanabilir miyiz?
Kimyasal maddeler klasik temizlik yöntemleri tek başına hijyen ve temizlik sağlayamadıkları için kullanılırlar. Diğer temizlik yöntemlerinden ayrıcalıklı olarak Buharlı Paspas, hiçbir kimyasal madde, deterjan ve aromatik esanslar kullanmaya gerek kalmadan tüm yüzeylerinizi ve döşemeleriniz doğal olarak temizler.Deterjan ve diğer kimyasal maddeler cihazınızın rezistansına zarar vereceği için kesinlikle kullanmayınız.
Soru 10 : Buharlı Paspasla yatay olarak da temizlik yapılabilir mi?  
Hayır, yatay pozisyonda rezistans buhar üretmeyi durduracağı için, yatay pozisyonda temizlik yapmaya elverişli değildir.Su tankından sıcak su dökülebileceği için, yatay pozisyonda kullanmak tehlike arz edebilir
Soru 11 : Cihazın kablo uzunluğu nedir? Büyük mekanlarda temizlik yaparken uzatma kablosu mu kullanmak gerekir?
Buharlı Paspas’da diğer cihazlarda olmayan diğer bir özellik de kablo uzunluğunun 5m olmasıdır. Böylece makineyi durdurup, priz değiştirmeye gerek olmadan, uzun kablosu sayesinde tüm odaya ulaşabilirsiniz.
Soru 12 : Ürünü hangi mekanların temizliğinde kullanabiliriz?
Temizliğe ihtiyaç olan heryer de!

GarantiPAY-BonusFlaş + 6 Taksit
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 5 6 7 8 9
57.5 TL 115 TL
38.33 TL 115 TL
28.75 TL 115 TL
23 TL 115 TL
19.17 TL 115 TL
16.43 TL 115 TL
14.38 TL 115 TL
12.78 TL 115 TL
Yapı Kredi Bankası ( Worldcard ) + 4 Taksit
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 5 6 7 8 9
57.5 TL 115 TL
38.72 TL 116 TL
29.34 TL 117 TL
23.71 TL 119 TL
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
Garanti Bankası ( BonusCard ) 500₺ ve üzerine +6 Taksit
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 5 6 7 8 9
59.11 TL 118 TL
39.77 TL 119 TL
30.11 TL 120 TL
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
Akbank ( Axess ) + 4 Taksit
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 5 6 7 8 9
59.73 TL 119 TL
40.09 TL 120 TL
30.2 TL 121 TL
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
-- -- -- --
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
BENZER ÜRÜNLER


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.