Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Buzdolabı Teslimat Prosedürü

Değerli Müşterimiz;
İnternet sitemizden satın aldığınız buzdolapları İstanbul İçi ve Kocaeli'nin (Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası) ilçelerine yaklaşık 3 iş günü içerisinde. Diğer İl ve ilçelere 7 ila 20 iş günü içerisinde sevk edilir.
İnternet sitemizden satın aldığınız buzdolapları kargo ile gönderilmez. Bizzat fabrika tarafından sevk edilir. Bunun 4 temel nedeni vardır. 

1- Kargo şirketleri buzdolaplarını üst katlara çıkarmamaktadır. Fabrikadan gönderdiğimizde ürün evinize kadar çıkarılır. (Ürün ambalajlı olarak merdivenlerden çıkamıyorsa bu durumda teslimat yapılmaz)
2- Kargo şirketleri ile gönderilen ürünler ortalama 10-18 kez yükleme ya da indirme işlemine tabi tutulur. Bu süreçte ürün ambalajı mutemelen deforme olur ve ürünün hacmi büyük olduğundan hasar görme riski yüksek olur. Fabrikadan gönderilen ürün direk size gelir. Hasar oranı yok denecek kadar az olur.
3- Kargo şirketleri bazı buzdolablarını nakliye sigortası kapsamın dışında tutmaktadır. Fabrikadan gönderilen ürünler nakliye sigortalı olarak gönderilir. Hasar olması durumunda fabrikadan para iadesi alınır. 
4- Üretici firmalar, nakliyesini kendi yapmadığı ürünlerde meydana gelebilecek nakliye kaynaklı hasarları garanti kapsamı dışına almaktadır. Fabrikadan gönderdiğimiz ürünler tam garanti ve koruma altındadır.

Not: Fabrikaya iletilen siparişler sipariş numarasına göre önceliklendirilerek sevk edilir. Ürünün sevkinde gecikme yaşanmaması için ürünün fabrika stoklarında bulunması gerekir. Lütfen sipariş vermeden ürünün fabrika stoklarında olup olmadığını 4441480, 0533 396 52 01 veya 0216 377 33 94nolu telefondan teyit ediniz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.