Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Hakkımızda

guzelevim.com.tr bir Güzel Evim Ev Gereçleri San Tic Ltd Şti markasıdır. Firmamız sektörde 1980 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Koçlar Züccaciye olarak 1995 yılına kadar faaliyetimizi sürdürdükten sonra Koçlar Züccaciye İnş. Taah. Ltd Şti olarak şirketleşerek faaliyetlerimize 2004 yılına kadar İbrahim Kaç'ın önderliğinde sürdürdük. Ve 2004 yılında şirketimiz yeniden yapılanmaya gitti. Bu çerçevede  Güzel Evim Ev Gereçleri olarak ismimizi, logomuzu, felsefemizi değiştirerek "Ev Güzelleştirme Merkezi" konseptini benimsedik. "Güzel Evim " Ev güzelleştirme ürünleri satar.

Güzel Evim ; Samsung, Philips,Dyson,Profilo, Uğur Derin Dondurucu, Arzum, Kütahya Porselen, Braun, Fakir,Taç, Cem, Tefal, Kristal, Casper Bilgisayar v.b. firmaların Kartal - İstanbul Bayisidir.

 

 

İlkelerimiz;

1-Sanal ya da gerçek mağazamızdan alışveriş yapan her müşterimizin satın aldığı ürün ya da hizmetten ötürü memnun etmek.

2- Ürün ya da hizmetlerini sattığımız firmaları, ürünlerini ve hizmetlerini sahiplenmek, üreticilere pozitif feedback göndermek.

3- Elektronik ortamın sağladığı maliyet avantajlarını tüketici lehine dönüştürecek çözümler üreterek; çok satıp, ucuza satıp, sürümden kazanarak büyümek.

4- Her türlü teknolojik gelişme ve ilerlemenin sektörümüzdeki önderi olmak.

 

Şubelerimiz;

 

 

1- Kartal Şubemiz: Cumhuriyet MH Abdi İpekçi Cd. NO:20 Kartal İstanbul - 0216 377 33 94

 

 

İnternetten satın almak istediğiniz ürünleri Kartal şubemizden teslim edebiliyoruz. Şubemizde Kredi Kartına fiyatlar geçerli değildir. Sadece Havale fiyatları geçerlidir.

 

 

2- Pendik Şubemiz: Batı MH. 23 Nisan Cd. NO:20 Pendik İstanbul (0216 491 66 26) (Bu şubemizde internet fiyatları geçerli değildir.)

3- Küçükyalı Şubemiz: Bağdat Cd. NO:111/A Küçükyalı Maltepe İstanbul (0216 549 27 28) (Bu şubemizde internet fiyatları geçerli değildir.) Bu şubemiz Türkiye'nin en büyük Profilo showroom mağazasıdır.
Mağaza 1Mağaza 2Mağaza 3Mağaza 5Mağaza 6

 

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.